• Dostawa


UWAGA PODSTAWOWE ZASADY DOSTAW :

* sklep dołoży wszelkich starań żeby wysłać towar w ciągu 2 dni roboczych
* preferowane dostawy realizowane są inPostem
* towar wysyłany jest wyłączniew z naszego magazynu!
* jeżeli dostawa nie będzie możliwa w ciągu 48h to Zamawiający zostanie o tym poinformowany 

Czas dostawy:
 
  • Zgodnie z Regulaminem sklepu - Sprzedający zobowiązuje się do wysłania zamówionego towaru w terminie wskazanym w ofercie e-sklepu. Najczęściej jest to termin do 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia - jednak nie dłużej niż 5 dni roboczych.

 

  • W przypadku czsowego braku aktywności sklepu (remanent, urlop, zdażenia losowe) - informacje o wydłużonym czasie dostawy będą publiowane w sekcji 'Blog i Aktualności' serwisu

 

  • WestHunter.pl oferuje pełen asortymentu marek: WestHunter, KotCzarny i BadAce Tactical. Jednak czasami nie wszystko będzie u nas w magazynie - wtedy towar może zostać sprowadzony na zamówienie. W tym przypadku prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. W przypadku indywidualnego zamówień towaru, który nie jest dostępny w magazynie - dokładamy wszelkich starań, żeby trafił on do Klienta jak najszybciej. Najpierw jednak upewniamy się u naszego partnera jak szybko możemy towar zamówić i jaki jest przybliżony czas oczekiwania. O zamówieniu decyduje Klient. W trakcie dostawy jest on informowany na bieżąco o spodziewanym terminie dostawy i statusie przesyłki.