• O nas

Sklep WestHunter.pl jest prowadzony przez firmę KotCzarny

- właściciela marki WestHunter.pl oraz autoryzowanego sprzedawcę produktów WESTHUNTER Optics (http://www.westhunteroptics.com/)

 

Adres:

KotCzarny - Rafał Pudełko

Adamówka 1F

24-100 Góra Puławska

NIP: 712-237-03-80

 

Kontakt telefoniczny: 602 176 970

Kontakt mailowy: shop@westhunter.pl

 
____________________________________________________________________________


Sklep WestHunter.pl jest prowadzony przez firmę KotCzarny - właściciela marki WestHunter.pl oraz autoryzowanego sprzedawcę produktów WESTHUNTER OPTICS (http://www.westhunteroptics.com/).

W naszym sklepie internetowym oferujemy wszystkie produkty, które są bezpośrednio wytwarzane i firmowane przez WESTHUNTER OPTICS. Jeżeli czegoś w danej chwili nie ma to zawsze można zamówić.

 

Kilka słów o naszym partnerze biznesowym:

WESTHUNTER OPTICS to profesjonalny, znany na całym świecie dostawca lunet myśliwskich, noktowizorów, termowizji i akcesoriów do sprzętu optycznego. Siedziba firmy znajduje się w Wuhan, kolebce chińskiego przemysłu optyki strzeleckiej. Od ponad 10 lat firma prowadzi działalność w zakresie rozwoju technologii optyki łowieckiej i strzeleckiej.

WESTHUNTER OPTICS posiada własne profesjonalne zaplecze produkcyjne zajmujące się badaniami, innowacjami, produkcją, sprzedażą i serwisem. W ostatnich latach do procesu produkcji wprowadzono szereg zaawansowanych urządzeń, w tym dużą maszynę CNC, sprzęt do badań udarowości, obróbki laserowej itp. Szczególna uwaga zwracana jest na wszystkie aspekty technologii produkcji, zakupu materiałów, obróbki, utleniania, montażu i odporności na wstrząsy – wszystko to aby zagwarantować ścisłą kontrolę jakości. Towar przed opuszczeniem fabryki przechodzi 100% testów. Podstawową dewizą WESTHUNTER OPTICS jest to, że wszystkie prace podlegają systemowej kontroli jakości. Dzięki czemu firma może pochwalić się licznymi certyfikatami potwierdzającymi jakość produktów, np. certyfikatem CE/FCC/RoHs.

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę jako autoryzowany sprzedawca WestHunter w Polsce?

Ponieważ:

  • produkty marki WestHunter są świetnej jakości, o czym wielokrotnie przekonaliśmy się jako osoby na co dzień mające kontakt z bronią i strzelectwem
  • wraz z jakością używając lunet, kolimatorów czy optyki do strzelań nocnych - możemy się cieszyć także ich dizajnem, są na prawdę przyjemne w użytkowaniu :-)
  • ... cena - w porównaniu z innymi markami oferującymi porównywalną jakość, to koszt naszych produktów pewnie nie będzie większy niż połowa ceny konkurencji

 

Od maja 2023 promujemy również naszą własną markę KotCzarny - są to wyselekcjonowane produkty optyczne i optoelektroniczne. Za ich jakość odpowiadamy finansowo, ponieważ na wyroby te udzielamy bezterminowej gwarancji (tzw. lifetime warranty). Jeżeli taka luneta lub kolimator podczas normalnego użytkowania ulegnie uszkodzeniu to wymieniamy go na nowy - a jeżeli takiego modelu nie będzie już w ofercie sklepu to na inny o cechach równoważnych lub lepszych.

 

Nasza oferta to nie tylko optyka - wspólpracujemy również z kanadyjską firmą BadAce Tactical, która produkuje unikatowe szyny montażowe przeznaczone do broni kolekcjonerskiej. Umożliwiają one użycie lunety lub kolimatora na szynie picatinny lub dove tail montowanej bez ingerencji w konstrukcje - czyli bez wiercenia otworów lub innych tego typu uszkodzeń broni mającej wartość kolekcjonerską.

 

Ofeta naszego sklepu jest na bieżąco aktualizowana i rozszerzana. W sekcji Akcesoria można znaleźć różne przydatne strzelcom małe i duże drobiazgi ...

 

WestHunter.pl to nie tylko sprzedaż. Z pasją prowadzimy również działalność doradczą i szkoleniową. Pomagamy w wyborze optyki i sposobu jej montażu. Na naszych stronach znajdziesz wiele autorsko opracowanych materiałów edukacyjnych (filmy, przewodniki, ilustracje). Chcesz wiedzieć więcej, masz problemy techniczne, szukasz najlepszego a może tańszego rozwiązania  - zapraszamy do kontaktu on-line lub face-to-face. Razem znajdziemy najlepszą metodę naszego wsparcia. 

___

Drogi kliencie - jeżeli się wciąż wahasz to sprawdź osobiście - znajdziesz nas też na strzelnicy w Janowcu nad Wisłą, zapraszamy!

Kazdy z oferowanych produktów mozesz zamówić i spokojnie obejrzeć w domu - w WestHunter.pl masz na to 14 dni. Jest to czas żeby podjąć dobrą decyzję, a jeżeli nie będziesz przekonany to po prostu odeślij.

Jest też druga opcja - obejrzysz i stwierdzisz, że mogłeś kupić bardziej zaawansowany model - wtedy też odeślij, w tym wypadku robisz to na nasz koszt :-)

 

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia przygody z WestHunter,

Miłego strzelania,

KotCzarny

 

 


___________________